Wyłączny przedstawiciel GFE w Polsce oferuje mrożone nasienie wybitnych ogierów sportowych.

UNTOUCHABLE 27


  • KWPN
  • Siwy
  • 168 cm
  • 2001 r.

mrożone   - 350 € + 1300 € (+ 8% VAT)
chłodzone - 400 € + 1300 € (+ 8% VAT) 
chłodzone -           + 150 € koszt wysyłki

UWAGA! Od 05.06.2023 wszystkie wysyłki ze świeżym (chłodzonym) nasieniem ogiera UNTOUCHABLE mogą być wysłane tylko do posiadaczy aktywnego numeru TRACES.
Bardzo proszę wziąć to pod uwagę przy składaniu zamówienia - adres doręczenia powinien być adresem z aktywnym numerem traces - należy go podać przy składaniu zamówienia. NUMER TRACES MOŻE WYROBIĆ KAŻDY u powiatowego lekarza weterynarii. Należy wskazać adres docelowego doręczenia nasienia nawet jeśli jest to np. punkt DHL. 

UNTOUCHABLE 27

Dołączył do drużyny GFE w sezonie 2016 i odniósł sukces komercyjny, który przyprawia o zawrót głowy. Już jest ojcem championów. Zawsze ceniony przez hodowców za jakość swojej reprodukcji, trzeci rok z rzędu zajmuje drugie miejsce w rankingu potomków w Księdze Stadnej KWPN, opierającym się na ocenie osiągnięć potomstwa. . Jego płodność jest doskonała przy wszystkich technikach. Ten wzbudzający szacunek ogier, przekazuje potomstwu swój charakter, siłę dzięki czemu staje się wschodzącą gwiazdą wśród ogierów używanych do hodowli.

GENEALOGIA
HORS LA LOI IIPAPILLON ROUGEJALISCO B
VERBOISE
ARIANE DU PLESSIS IIJOYAU D'OR A
BOURREE
PROMESSEHEARTBREAKERNIMMERDOR
BACAROLE
CHABLISCARTHAGO
CERRIE


Więcej informacji i porady dotyczące krzyżowania  >>>  UNTOUCHABLE 27  <<<
© 2016 GFE Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonano przez: geekon.eu